Sosyal Reklamci  tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı bu şartlara uygun bir anlaşma yapar. Hizmetlerimizi kaydederek veya kullanarak, aşağıdaki Hizmet şartlarını okuduğunuzu ve tam olarak anladığınızı kabul etmiş olursunuz ve aşağıdaki hizmet şartlarını okumayan kullanıcılar için herhangi bir şekilde zarardan sorumlu Sosyal Reklamci tutulamaz.

1. Genel

Sosyal Reklamci  ile bir sipariş verdiğinizde, okuduğunuz aşağıda listelenen tüm hizmet şartlarını otomatik olarak kabul edersiniz.

Bu hizmet şartlarını haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir değişiklik ya da gelecekteki değişiklikler ile güncel kalmanızı sağlamak için herhangi bir sipariş vermeden önce tüm hizmet şartlarını okumalısınız.

Yalnızca kullanacağınız Sosyal Reklamci Paneli Servis sayfasının bireysel Şartlara Instagram / Facebook / Twitter / Youtube / Diğer sosyal medya sitesi ile yapılan tüm siparişleri takip eden tarzda web sitesi. 

Sadece Sosyal Reklamci Fiyat oranları herhangi bir zamanda haber verilmeksizin değiştirilebilir. 

Ödeme / geri ödeme politikası, oran değişikliği durumunda geçerli kalır. Sosyal Reklamci herhangi bir hizmet için teslim süresini garanti etmez. 

Siparişin teslim edileceği zaman için en iyi tahminimizi sunuyoruz. 

Bu sadece bir tahmin ve Sosyal Reklamci uzun sürdüğünü hissettiğinizde işlenen siparişleri iade etmeyecektir. 

Sosyal Reklamci  bizden beklenen Desteği sunmak için çok çaba harcıyor. 

Bu durumda, bir siparişi tamamlamak için gerekli gördüğü takdirde bir servis tipini değiştirme hakkımızı saklı tutarız.

Yasal Uyarı:

Sizin veya işinizin zarar görebileceği zararlardan Sosyal Reklamci sorumlu olmayacaktır.

Yükümlülükler:

Sosyal Reklamci , Instagram veya Twitter veya Facebook veya YouTube veya Diğer Sosyal Medya tarafından yapılan herhangi bir hesap askıya veya resim silme işleminden sorumlu değildir.

2. Servis

Sosyal Reklamci sadece Instagram / Twitter / Facebook veya Sosyal hesabınızı tanıtmak ve sadece "Görünüm" ü iyileştirmek için kullanılacaktır.

Sosyal Reklamci  biz sadece sizin  takipçileri almanız için  ve yeni takipçileri sizinle etkileşim sağlanması için çalışırız.

Sosyal Reklamci  Olarak Ürünleri  garantili ve  biz bu tüm hesaplar için % 100  gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz rağmen, bir profil resmi, tam biyo ve yüklenen resimleri olacaktır bizim hesaplarının.

Çıplaklık veya Instagram / Twitter / Facebook veya Sosyal Medya topluluğu için kabul edilmeyen veya uygun olmayan materyalleri içeren Sosyal Reklamci sitesine hiçbir şey yüklemeyeceksiniz .

Geri ödeme yapılmaz! Lütfen sipariş vermeden önce hesabınızın Herkeze açık olduğundan emin olun.